۰
 
احداث دو پارک جدید در کرج
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱
رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از آغاز عملیات احداث پارک شهدای مدافع حرم در شهرک احسانی نژاد و پارک مریم واقع در منطقه دو شهرداری کرج خبر داد.
Share/Save/Bookmark
 
پیمان بضاعتی پور، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: پارک شهدای مدافع حرم واقع در شهرک شهید احسانی‌نژاد یکی از پروژه های سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج محسوب می شود که عملیات احداث آن آغاز شده است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با تأکید بر اهمیت توسعه فضای سبز و با اشاره به اینکه پایداری شهرها بدون توجه به این فضاها امکان پذیر نیست، بیان کرد: پارک مریم که عملیات احداث آن در فضای یک هزار و 650 متر مربعی واقع در منطقه دو شهرداری کرج آغاز شده تاکنون 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

بضاعتی پور اعلام کرد: امسال ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار برای بهسازی پارک‌های محله‌ای کرج در نظر گرفته شده که با همین بودجه عملیات بهسازی، بازسازی و تجهیز چند پارک بزرگ نظیر جهان نما و نبوت در حال انجام است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج توسعه فضای سبز و احداث پارک‌های محله‌ای به ویژه در محلات کم برخوردار را اولویت برنامه های سازمان دانست و اظهار کرد: این سازمان در فضاهایی از شهر کرج اقدام به احداث پارک و بوستان می کند که زمین آن جزو املاک شهرداری و دارای کاربری فضای سبز باشد.

انتهای پیام/س
کد مطلب: 11805