۰
 
معاون وزیر ورزش و جوانان؛
افزایش بودجه بخش جوانان/ فعالیت 2 هزار سمن در کشور
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۹
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: نگاه امنیتی معطوف بر فعالیت سمن ها برداشته شده است و هم اکنون دو هزار سمن در کشور فعالیت دارد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، امیررضا خادم در مراسم جشنواره نشاط و اميد که عصر یکشنبه با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان و مسئولان استانی در مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج برگزار شد، با اشاره به اینکه آینده کشورها به جوانان و حضور فعال این قشر بستگی دارد، اظهار کرد: طی سنوات اخیر رویکرد جدیدی در حوزه جوانان رخ داده است.

وی با اشاره به اینکه در حالی تعداد سمن های فعال کشور در سال ۹۲ بیش از ۵۰ سازمان بود که این مهم اکنون به بیش از ۲ هزار سمن رسیده است، گفت: نگاه امنیتی معطوف بر فعالیت سمن ها برداشته شده است.

معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به طرح های حمایتی دولتی در حیطه جوانان، تصریح کرد: هزار و ۸۰۰ طرح پیشنهاد شده از طرف سمن ها مورد حمایت مالی دولت قرار گرفته است.
 
خادم با اشاره به اینکه در سال جاری دولت کمک خوبی به بخش جوانان کرده است، گفت: بودجه این بخش از ۱۵ میلیارد تومان به ۴۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته که بنا است  بخش اعظم آن در بخش احداث خانه های جوان هزینه شود.

وی با اشاره به دو انتخابات پیش روی کشور، گفت: امید است با حضور پرشور جوانان انتخابات به نحو احسن برگزار و همچون سنوات اخیر کشور در مسیر رشد و بالندگی قرار گیرد.


انتهای پیام/
کد مطلب: 10987