۰
 
استاندار البرز؛
بهبود فضای کسب و کار یکی از شاخص های اصلی برای ارزیابی اقتصاد کشور و دنیا است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۱
استاندار البرز گفت: بهبود فضای کسب و کار یکی از شاخص های اصلی برای ارزیابی اقتصاد کشور و دنیا محسوب می شود
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، سید حمید طهایی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان البرز که عصر شنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد با اشاره به ضرورت اطلاع رسانی در خصوص واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در استان، اظهار داشت: دستگاه های متولی باید در این رابطه اقدامات لازم را در اسرع وقت انجام دهند.

وی افزود: با توجه به ظرفیت های موجود در استان مسئولان مربوطه باید درصدد ارائه آمار دقیقی از واحدهای تولیدی و صنعتی و محصولات و کالاهای تولید شده باشند چراکه از این طریق سرمایه گذاران داخلی و خارجی می توانند اطلاعات مورد نیاز را کسب کنند.

طهایی بیان کرد: در خصوص معرفی اماکن تفریحی و گردشگری استان نیز می توان بانک اطلاعاتی کامل تهیه کرد و لینک آن را در سایت های مربوط به تمامی دستگاه ها و ادرات در اختیار مردم قرار گیرد.

وی با اشاره به ضرورت بهبود فضای کسب و کار خاطر نشان کرد: این امر یکی از شاخص های اصلی برای ارزیابی اقتصاد کشور و دنیا محسوب می شود.

استاندار البرز افزود: در فضای کسب و کار نباید عامل عقب ماندگی سایر دستگاه ها باشیم بلکه در تعاملی سازنده نیاز است که درصدد رشد و توسعه اقتصاد استان بود و نقش پنجره واحد در سرمایه گذاری نیز باید مورد بررسی قرار گیرد.

وی در پایان گفت: زیر ساخت های موجود در مجموعه پیام باید با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بررسی شده و بهترین بهره برداری در این خصوص صورت گیرد.انتهای پیام/
کد مطلب: 10437