۰
 
با تلاش آتش نشانان کرج؛
ساکنین یک مجتمع 64 واحدی در فردیس نجات یافتند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۷
مدیر روابط عمومی آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از نجات ساکنین یک مجتمع 64 واحدی در شهرک وحدت فردیس خبر داد.
Share/Save/Bookmark
 
سیدجواد موسوی در گفتگو با خبرنگار اسنا، از اعلام یک مورد آتش سوزی در انباری مجتمع مسکونی در شهرک وحدت خبر داد و اظهار داشت: در ساعت ۱۸ امروز طی تماس تلفنی با سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج آتش سوزی انباری مجتمع مسکونی در فردیس، شهرک وحدت اعلام شد.

وی افزود: پس از اعزام خودروها و نیروهای عملیاتی به محل حادثه مشاهده می کنند یکی از انباری های یک مجتمع مسکونی 64 واحدی در طبقه منفی یک دچار حریق شده و تمام مجتمع را دچار دود گرفتگی شدید کرده است.

مدیر روابط عمومی آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج تصریح کرد: با توجه به وسعت حریق در خواست نیروی کمکی از ایستگاه‌های دیگر می‌شود که بلافاصله از 2 ایستگاه همجوار دیگر سازمان نیروها و خودروهای عملیاتی به محل حادثه اعزام میشوند.

وی بیان کرد: با توجه به وسعت حادثه و محبوس شدگان در طبقات و واحدهای مسکونی، آتش نشانان با مدیریت عملیات در حریق و همچنین نجات محبوس شدگان از واحدهای مسکونی اقدام نمودند و موفق شدند حریق را کنترل کرده و تمام محبوس شدگان را از واحدهای مسکونی به محل امن انتقال دهند.

موسوی گفت: سه فرد کهنسال که توانایی حرکت کردند هم نداشتند با ایثار و از خود گذشتگی آتش نشانان از طبقات به محلی امن منتقل شدند.


انتهای پیام/
کد مطلب: 10374