۰
 
مدیر کل محیط زیست استان البرز مطرح کرد:
دانشگاهیان خود را از دستگاه های اجرایی جدا می دانند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۲۵
از دانشگاه ها انتظار می رود که بیشتر با دستگاه ها اجرایی تعامل داشته باشند، درست است در این عرصه دستگاه ها هم باید به سراغ دانشجویان بروند و ارتباط برقرار کنند، اما با تعامل دو طرفه می شود از ظرفیت های موجود استفاده کرد و همچنین فضای کاری که در دستگاه های اجرایی وجود دارد، فرصت مناسبی است که دانشگاهیان باید از آن استفاده کنند.
Share/Save/Bookmark
 
حسین محمدی در گفتگو با خبرنگار شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا ) با اشاره به اینکه دانشجویان رشته های محیط زیست ظرفیت این را دارند که در راستای اجرای طرح های محیط زیست گام بردارند، اظهار داشت: دانشگاهیان خود را از دستگاه های اجرایی جدا می دانند، در حالیکه اداره کل محیط زیست استان البرز این ظرفیت را دارد که از نیروهای متخصص و دانشجو به نحو احسن استفاده کند.

مدیر کل محیط زیست استان البرز افزود: از دانشگاه ها انتظار می رود که بیشتر با دستگاه ها اجرایی تعامل داشته باشند، درست است در این عرصه دستگاه ها هم باید به سراغ دانشجویان بروند و ارتباط برقرار کنند، اما با تعامل دو طرفه می شود از ظرفیت های موجود استفاده کرد و همچنین فضای کاری که در دستگاه های اجرایی وجود دارد، فرصت مناسبی است که دانشگاهیان باید از آن استفاده کنند.

وی ادامه داد: دانشجوان مقالات، پژوهش ها و رساله های زیادی زیادی دارند که اجرای طرح آنها در راستای پژوهش های دستگاه های اجرایی باعث حل مشکلات در این حوزه ها می شود.

محمدی گفت: ما از مقالات دانشجویان استقبال می کنیم و اولویت های پژوهشی مان را در عرصه نیروهای کار آمد و دانشجویان گذاشته ایم.

مدیر کل محیط زیست استان البرز در پایان خاطر نشان کرد: استان البرز با توجه به پتانسیل بالایی که در بخش دانشگاهی برخوردار است و علاوه بر دانشکده محیط زیست که قدمت بالایی دارد و وظیفه تربیت نیروهای سازمان محیط زیست را بر عهده دارد، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و دانشکده های محیط زیست دانشگاه خوارمی ظرفیت های خوبی هستند که می توان از آنها در بخش های مختلف استفاده کرد
کد مطلب: 8645