۰
 
دوره‌های آموزشی رایگان فنی و‌حرفه‌ای ویژه پناهندگان افغانستانی وعراقی ساکن استان البرز برگزار می گردد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۱
Share/Save/Bookmark
دوره‌های آموزشی رایگان فنی و‌حرفه‌ای ویژه پناهندگان افغانستانی وعراقی ساکن استان البرز برگزار می گردد
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز ، کامبیز جعفری اظهار داشت : اداره کل آموزش فنی و حرفه ایی البرز با عنایت به توافقنامه سه جانبه میان سازمان آموزش فنی و حرفه ای ، سازمان امور پناهندگی نروژ و اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور اقدام به برگزاری پنج عنوان آموزش مهارتی ویژه اتباع افغانستانی و عراقی می نماید.


مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز ضمن اعلام زمان ثبت نام این دوره ها از تاریخ 24/10/98 تا 14/11/98 به مدت بیست روز بیان داشت : با پیگیری های به عمل آمده دوره های آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای ویژه اتباع خارجی به صورت کاملا رایگان برگزار خواهد شد و تنها شرط ثبت نام در دوره ها دارا بودن کارت اقامت آمایش 14 می باشد.
وی در خصوص مراکز و رشته های آموزشی قابل ارائه بیان داشت: هم اکنون این دوره ها در گروه برادران در مرکز آموزش فنی و حرفه ای البرز - مرکز یک واقع در میدان استاندارد در قالب آموزش جوشکاری سازه های فولادی با فرایند SMAW، و جوشکاری قطعات فولادی با فرایندTIG و در گروه خواهران در مرکز آموزش فنی و حرفه ای البرز - واحد الزهرا واقع درهمان آدرس اقدام به ثبت نام و ارائه آموزش دوره های آموزشی نازک دوزی ،لباس شب و لباس عروس و............ ویژه اتباع خارجی خواهند نمود.


وی در پایان افزود: این مرحله از ثبت نام به صورت چند برابر ظرفیت بوده که پس از احراز شرایط پذیرفته شدگان جهت برگزاری کلاسها هماهنگی لازم بعمل خواهد آمد..
علاقمندان جهت ثبت نام و کسب آگاهی بیشتر می توانند با ارائه اصل کارت آمایش به همراه یک برگ کپی آن به اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز مراجعه یا با شماره 02634265011- داخلی 126 تماس حاصل فرمایند.
کد مطلب: 12470