۰
 
معاون دانشگاه خبر داد:
روابط دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت حسنه شد/ توسعه رشته های پزشکی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۷
معاون پزشکی دانشگاه آزاد گفت: مشکلات زیرساختی مربوط به آموزش پزشکی این دانشگاه برطرف شده و روابط حسنه براساس اعتماد میان دانشگاه و وزارت بهداشت شکل گرفته است.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، علی ابطحی  گفت: در سال ۹۲ و ۹۳ وزارت بهداشت بی اعتمادی شدیدی به دانشگاه آزاد داشت و این بی اعتمادی در نامه های ارسال شده به این دانشگاه مشخص بود اما اکنون با تقویت زیرساخت های لازم و رفع مشکلات، روابط میان دانشگاه و وزارت بهداشت حسنه شده و براساس اعتماد دو طرف جلو می رود.

وی افزود: طی سال های گذشته در دانشگاه آزاد اقدامات خوبی در حوزه جذب هیات علمی، تقویت زیرساخت های آزمایشگاهی، ارتقا مراکز بالینی و توسعه وسایل کمک آموزشی در کلاس های درس پزشکی صورت گرفته است.

معاون پزشکی دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: با وزارت بهداشت تعامل خوبی داریم و دانشگاه براساس آمایش سرزمین به دنبال توسعه رشته ها است. وزارت بهداشت نیز به دنبال ایجاد زیرساخت های لازم است که همه این موارد در دانشگاه شکل گرفته است.

ابطحی عنوان کرد: در سال گذشته به همراه نماینده شورای گسترش وزارت بهداشت با حضور در استان های مختلف از تمامی واحدهای مجری برنامه های آموزش پزشکی بازدید داشتیم.

وی گفت: در سال جاری نیز این برنامه دنبال می شود و به همراه نماینده شورای گسترش وزارت بهداشت به صورت استانی از تمامی واحدها بازدید خواهیم داشت.

کد مطلب: 11282