۰
 
سردار غيب پرور
برخي در انتخابات به سپاه كه مظهر اقتدار ملي است تاخت و تاز كردند/ سپاه خار چشم اسراييل است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۷
جانشين فرمانده كل سپاه در امور بسيج، سپاه را آيينه اقتدار كشور و انقلاب خوانده و تاكيد كرد: سپاه خار چشم اسراييل است و آنان كه به سپاه حمله مي كنند آيا به عواقبش نيز انديشيده‌اند؟
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا،

سرتيپ پاسدار غلامحسين غيب پرور رييس سازمان بسيج مستضعفين با اشاره به انتخابات اخير گفت: انتخابات رخدادي است مالامال از عبرت و تجربه و پندآموزي.

 

وي در همين خصوص بيان كرد: هركسي كه پاي صندوق رأي آمده و به نامزد مورد نظر خود رأي داده است يقيناً ابتدا رأي تمام افراد به نظام جمهوري اسلامي بوده است.


سردار غيب پرور با اشاره به دستگيري تعدادي از سلطنت طلبان، منافقين و گروه هاي معاند در ايام انتخابات تصريح كرد: هم مشاركت مردم يك پيروزي بود و هم امنيت فوق العادهي اين انتخابات در يك كشور 80 ميليوني يك پيروزي ارزشمند بود.


وي همگرايي و گفتمان واحد را از جمله دستاوردهاي انتخابات دانسته و خاطرنشان كرد: اتفاقات بدي نيز در اين ايام رخ داد تا جايي كه حتي برخي به سپاه كه مظهر اقتدار ملي است تاخت و تاز كردند.


جانشين فرمانده كل سپاه در امور بسيج، سپاه را آيينه اقتدار كشور و انقلاب خوانده و تاكيد كرد: سپاه خار چشم اسراييل است و آنان كه به سپاه حمله مي كنند آيا به عواقبش نيز انديشيده‌اند؟


وي در بخش ديگري از سخنان خويش پيرامون فعاليت هاي سازمان بسيج گفت: بايد برنامه هاي بسيج در بطن جامعه بوده و اثر بخش باشد.


رييس سازمان بسيج مستضعفين با تاكيد بر پرهيز از شتابزدگي در برنامه ها تصريح كرد: خدمات اجتماعي، محور اصلي فعاليت هاي بسيج بوده و بسيجيان بايد در متن جامعه باشند نه در حاشيه.


وي ادامه داد: بايستي چهره بسيج، چهرهاي خدمتگزار در منظر افكار عمومي باشد لذا تا مي توانيم بخش هاي خدماتي بسيج را تقويت داده و افزايش خواهيم داد.


سردار غيب پرور در پايان سخنراني خويش، بسيج را مظهر اسلاميت نظام دانسته و با اشاره به نقش آفريني بنياد تعاون بسيج گفت: بنياد تعاون از مجموعه هاي مهم و موثر اين نهاد مردمي بوده كه بايد مجموعهاي خدمت رساني و انقلابي باشد.


گفتني است سردار تقي زاده با حكم رييس سازمان بسيج مستضعفین به عنوان مسئول بنياد تعاون بسيج معرفي گرديده و از تلاش هاي سردار نوشادي كه اخيراً به عنوان معاون هماهنگ كنندهي بسيج منصوب شده است به پاس مسئوليت 5سالهي وي در بنياد تعاون تقدير گرديد.


انتهای پیام/

کد مطلب: 11084