۰
 
زمان بندی اجرای طرح تعمیر و ارتقای خوابگاههای دانشجویی اعلام شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۴
زمان بندی اجرای طرح تعمیر، تجهیز و ارتقای خوابگاه های دانشجویی در سال ۹۸ اعلام شد، براساس آن از ۶ تیر تعمیر و تجهیز خوابگاه‌ها توسط دانشگاه ها آغاز می شود.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، طرح تعمیر، تجهیز و ارتقای سراهای دانشجویی در سال ۹۸ را در دستور کار خود قرار داد.

این طرح امسال قرار است با مشارکت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی اجرایی شود، دانشگاه‌هایی که متقاضی شرکت در طرح تعمیر، تجهیز و ارتقا سراهای دانشجویی به صورت توأم هستند، ۵۰ درصد هزینه ارتقا سراها را دانشگاه‌ها پرداخت کرده و مابقی هزینه ارتقا برعهده صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم خواهد بود.

دانشگاه‌هایی که فقط در طرح تعمیر و تجهیز سراها شرکت می‌کنند نیمی از کل هزینه تعمیر و تجهیز به آنها پرداخت می‌شود و پرداخت مرحله دوم اعتبار تعمیر و تجهیز بر اساس درصد تحقق اجاره بها و گزارش نماینده صندوق رفاه خواهد بود.

بر اساس این گزارش، زمان بندی اجرای طرح تعمیر، تجهیز و ارتقای سراهای دانشجویی در سال ۹۸ اعلام شد، بر این اساس دانشگاه‌ها از ۱۵ الی ۲۸ اردیبهشت ۹۸ فرصت داشتند آمادگی خود را برای شرکت در طرح ارتقا اعلام کنند.

از ۲۸ اردیبهشت تا ۶ خرداد بررسی کارشناسان صندوق رفاه دانشجویان صورت می‌گیرد و سپس از ۶ خرداد لغایت ۳۱ خرداد بازدید کارشناسان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و امضا تفاهم نامه انجام خواهد شد.

پرداخت اول هزینه اجرای طرح یک تیر لغایت ۶ تیر صورت گرفته و از ۶ تیر لغایت ۲۵ مرداد، تعمیرات و خرید تجهیزات توسط دانشگاه‌ها انجام می‌شود.

همچنین بازدید کارشناسان صندوق رفاه دانشجویان از ۲۶ مرداد لغایت ۲۰ شهریور انجام شده و پرداخت مرحله دوم سهم صندوق رفاه دانشجویان از ۲۰ شهریور ۹۸ لغایت ۳۱ شهریور خواهد بود.

انتهای پیام/س
کد مطلب: 11534