۰
 
وزش باد شدید پدیده غالب آب و هوای البرز
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۹
هواشناسی البرز وزش باد شدید، بارش های رگباری ، افزایش آلاینده ها و گردو خاک را برای ۲ روز آینده استان پیش بینی کرد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، منصور رحمانیان مدیر‌کل هواشناسی استان البرز در گفت و گو با خبرنگار اسنا در کرج، با اشاره به آخرین وضعیت جوی این استان گفت: بررسی الگوهای پیش یابی هواشناسی حاکی از ورود موج ناپایدار سطوح میانی به منطقه البرز مرکزی است که پیامد آن طی روزهای چهارشنبه تا اوایل وقت پنجشنبه هفته جاری در بعضی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک، در پاره‌ای نقاط رگبار و رعد و برق خواهد بود. همچنین در این مدت زمان غبار محلی و افزایش آلاینده‌ها پدیده غالب هوای استان البرز است.

منصور رحمانیان سرعت وزش باد عصر امروز و فردا را ۵۲ کیلومتر در ساعت اعلام کرد و بیان داشت: پس فردا چهارشنبه سرعت وزش باد در استان به ۳۲ کیلومتر در ساعت می‌رسد.

وی ادامه داد: دمای محسوس هوای امروز استان ۴۰ درجه بالای صفر بود که فردا به ۳۸ درجه بالای صفر و پس فردا به ۴۲ درجه بالای صفر خواهد رسید.منصور رحمانیان مدیر‌کل هواشناسی استان البرز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در کرج، با اشاره به آخرین وضعیت جوی این استان گفت: بررسی الگوهای پیش یابی هواشناسی حاکی از ورود موج ناپایدار سطوح میانی به منطقه البرز مرکزی است که پیامد آن طی روزهای چهارشنبه تا اوایل وقت پنجشنبه هفته جاری در بعضی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک، در پاره‌ای نقاط رگبار و رعد و برق خواهد بود. همچنین در این مدت زمان غبار محلی و افزایش آلاینده‌ها پدیده غالب هوای استان البرز است.

منصور رحمانیان سرعت وزش باد عصر امروز و فردا را ۵۲ کیلومتر در ساعت اعلام کرد و بیان داشت: پس فردا چهارشنبه سرعت وزش باد در استان به ۳۲ کیلومتر در ساعت می‌رسد.

وی ادامه داد: دمای محسوس هوای امروز استان ۴۰ درجه بالای صفر بود که فردا به ۳۸ درجه بالای صفر و پس فردا به ۴۲ درجه بالای صفر خواهد رسید.


انتهای پیام/س
کد مطلب: 11796