۰
 
در جریان عیادت از بانوی انقلابی؛
مسئول بسیج زنان کشور از بسیجیان خواست تا برای سلامتی خانم «دباغ» دعا کنند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۱
مسئول سازمان بسیج زنان کشور گفت: به جرات می توان گفت که نمونه ای همچون خانم دباغ در کشور کم داریم و برای این بانوی مبارز انقلابی آرزوی سلامتی دارم و از بسیجیان می خواهم که برای سلامتی اش دعا کنند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا )، به نقل از خبرگزاری بسیج، در پی بستری شدن خانم مرضیه دباغ در بیمارستان، امروز هیئتی به نمایندگی از سردار نقدی،رییس سازمان بسیج مستضعفین- به عیادت این خواهر بسیجی رفتند.مینو اصلانی مسئول سازمان بسیج زنان که مسئولیت این هیئت رابه عهده داشت.

در حاشیه این عیادت با اشاره به مجاهدت های این بانوی انقلابی گفت: خانم دباغی یک اسطوره تمام معنا و شیر زن مجاهدی است که به عنوان تکلیف برای دفاع از اسلام و مبارزه با ظلم در زمان رژیم ستمگر شاه قیام کرد و بارها شکنجه شد اما دست از فعالیت های خود برنداشت.

وی ادامه داد: مجاهدت های این بانونی نمونه انقلابی به داخل کشور محدود نمی شود و شاهد مجاهدت های وی در لبنان هم هستیم و باید گفت که وی الگوی زن مجاهد انقلابی است.

اصلانی تاکید کرد: به جرات می توان گفت که نمونه ای همچون خانم دباغی در کشور کم داریم و برای این بانوی مبارز انقلابی آرزوی سلامتی داریم و امیدوارم که حالشان روز به روز بهتر شود و از بسیجیان می خواهم که برای سلامتی خانم دباغ دعا کنند.

مسئول سازمان بسیج زنان کشور در پایان گفت: خانم دباغ به عنوان شیر زن انقلابی، نمونه خوبی برای نسل جوان و پشتوانه گران قدری برای دختران جامعه است که بیش از نیم قرن مجاهدت در سابقه انقلابی خود دارد و واقعا سرباز نمونه ولایت فقیه هستند.

گفتنی است، خانم مرضیه دباغی به دلیل عارضه قلبی و ریوی در بیمارستان خاتم الانبیا(ص) تهران بستری هستند.


انتهای پیام/
کد مطلب: 10067