۰
 
یادداشت دانشجویی/
دانشجو نمی میرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۶
دانشجویانی که از عرصه های مختلف درس می گیرند زمانی درس خواندن را و در موقعی جنگ را میز درسی خویش می کنند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، درسالگرد شهادت دانشجویان هویزه که عاشقانه بال گشوده و از نیمکت های چوبی پرواز کردند و در دریایی خون وعشق پرکشیدند،قرار داریم.

اینان دانشجویانی بودند که خود را "پیروخط امام" می دانستند و چگونه آینده خویش را به تیرهای داغ سرب فروختند تا دشمن بفهمد دانشجو هیچ وقت نمی میرد.

دانشجویانی که از عرصه های مختلف درس می گیرند زمانی درس خواندن را و در موقعی جنگ را میز درسی خویش می کنند.

شهید علم الهدی همانی بود که در نوجوانی برای اعتقادش کوشید و حتی حکم اعدام در زمانی که سن قانونی نداشت برایش مهم نبود و دل از ظلمت طاغوتی کند ونترسید و برایش هیاهوی بیگانه مهم نبود.

به نظر من دانشجو یعنی فعال،عدالت خواه،شجاع، بصیرت خواه و در مجموع حضور در تمام عرصه های جامعه برای ترویج فرهنگ دانشجویی است.

وقتی علم الهدی و رفقایش را تصور میکنم میبینم همه را دارند واگر میخواهیم اسم مان دانشجو باشد قطره ای از دریایی شهدای دانشجو باید باشیم.

دانشجویان همواره خود را وقف جامعه کرده اند از هیچ گونه سختی دریغ نکردن تا جامعه اصلاح شود. چگونه شده که عده ای کفتار گونه از بیت المال برای خودشان سهم خواهی می کنند.

آری. حسین جان تو در هویزه با دوستان دانشجوی ات قلم و مدرک عشق را از دست مولایتان گرفتید و امروز عده ای فساد، رانت و اختلاس را از دست مقتدایشان شیطان طلب می کنند.

این نشان می دهد دانشجویان همیشه بیدار هستند و به اصطلاحی از مهد دانشگاه تا گور شهادت همیشه عدالت طلب است.

ما دانشجویان افتخار می کنیم تو شهید مایی...


محمدعلی حسن نیا/ فعال دانشجویی استان البرز

انتهای پیام/
کد مطلب: 10427