۰
 
دادستان انقلاب اسلامی مرکز استان البرز خبر داد:
تشکیل کمیته پیشگیری از تخلفات انتخابات در استان البرز
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴
دادستان انقلاب اسلامی مرکز استان البرز گفت: کمیته پیشگیری از تخلفات انتخابات در استان تشکیل شده که موضوعات مرتبط با انتخابات در این کمیته بررسی می شود.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، شاه کرمی در جلسه شورای اداری که پیش از ظهر شنبه در سالن شهدای دولت برگزار شد، اظهار کرد: کمیته پیشگیری از تخلفات انتخابات در استان تشکیل شده که موضوعات مرتبط با انتخابات در این کمیته بررسی می شود.

وی با اعلام اینکه احضار برخی کاندیداهای شورا بر اساس قوانین و مقررات در خصوص بروز جرم صورت خواهد پذیرفت، افزود: به طور قطع هر جا احساس شود جرم صورت گرفته بر اساس قانون عمل می کنیم.

دادستان انقلاب اسلامی مرکز استان البرز تصریح کرد: برخی از کاندیداهای شورا به واسطه اقدامات انجام گرفته خارج از حیطه قوانین احضار و تعهد کتبی از آن ها اخذ شده است.

وی خصوص استفاده غیر مجاز از امکانات دولتی در راستای انتخابات، خاطرنشان کرد: هر نوع استفاده از امکانات دولتی جرم بوده و باید این مهم به مراجع قضایی اعلام شود.

شاه کرمی با تاکید بر اینکه شهرداری ها باید به این امر توجه جدی تر داشته باشند، گفت: نشر اکاذیب باید مدیریت شود، باید به این‌ مهم اشاره کرد که فضای مجازی هم چون فضای فیزیکی است و تخلف در دو حوزه رصد خواهد شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 10977