۰
 
عمل به اقتصاد مقاومتی و اشتغال زایی در اردو های جهادی دانشجویی استان البرز
بازدید و سرکشی جانشین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی استان البرز از اردوهای جهادی دانشجویی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۱
مسئول قرارگاه جهادی و سازندگی دانشجویی شهید جهانبخش بیان اینکه کار های مهمی در باب اقتصاد مقاومتی در این اردوها به عرصه عمل گذاشته شده اند، تصریح کرد: دوستان در اینجا با آموزش پرورش قارچ، چرم دوزی، و ربان دوزی و صنایع دستی که با کمترین هزینه تهیه می شود توانسته اند گام بلندی در عرصه اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی بردارند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا )، مسئول قرارگاه جهادی دانشجویی شهید جهانبخش در گفتگو با خبرنگار اسنا با اشاره به اینکه این قرارگاه شامل کارگروه های اقتصاد مقاومتی، کشاورزی، عمران، فرهنگی، علمی و آموزشی می باشد، اظهار داشت: این کارگروه ها شامل 35 خواهر و 45 برادر هستند که در بخش سلفچگان روستای قلعه چم، خدیجه خاتون، چاله گنبد، چنداب و تاج خاتون است مشغول به فعالیت هستند که این فعالیت ها مورد استقبال اهالی روستا قرار گرفته است.

فرشاد نصیری با بیان اینکه کار های مهمی در باب اقتصاد مقاومتی در این اردوها به عرصه عمل گذاشته شده اند، تصریح کرد: دوستان در اینجا با آموزش پرورش قارچ، چرم دوزی، و ربان دوزی و صنایع دستی که با کمترین هزینه تهیه می شود توانسته اند گام بلندی در عرصه اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی بردارند.

وی در رابطه با فعالیت های کارگروه کشاورزی بیان داشت: در باب کشاورزی ما لای روبی در حدود 10کیلومتر، سم پاشی مزارع را در راستای کار قرار داده ایم.

مسئول قرارگاه جهادی و سازندگی دانشجویی شهید جهانبخش  از فعالیت های فرهگی این قرارگاه دانشجویی به حلقه های صالحین، آموزش کار های دستی به کودکان و مشاوره خانواده اشاره کرد.

فرشاد نصیری از فعالیت های عمرانی این کار گروه را محوطه سازی و برق کشی مسجد و رنگ آمیزی مدرسه را عنوان کرد.

وی گفت : ما در بحث آموزش و علمی هم کارگاه های تخصصی تربیت فرزند را به شیوه نوابغ و 21 تکنیک تقویت حافظه و مدیریت زمان برگزار کرده ایم که این کارگاه تخصصی توسط نخبه علمی و دکتر علی اسد زاده انجام میگیرد.

نصیری خاطر نشان کرد:  این کارگروه جهادی دانشجویی دکتر اسد زاده و علی اکبر مجیدی و استاد دانشگاه زهرا هاشمی را به همراه دارد.

مسئول قرارگاه جهادی و سازندگی دانشجویی شهید جهانبخش به بازدید جانشین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی استان البرز و مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اشاره کرد و گفت : حضور سردار بسیار خوب و موثر بود و باعث تقویت مضاعف روحیه بچه ها شد .

وی افزود : حضور مسئولین باعث شد تا جهادگران متوجه، توجه مسئولین به این اردوها شوند و همچنین اهالی روستا هم بسیار خوشحال شدند و این سرکشی باعث شد تا سردار مولایی از مسائل و کمبود ها اطلاع پیدا کنند.

کد مطلب: 8329