۰
 
مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات استان البرز در گفتگو با اسنا:
ویژه برنامه «روز جهانی مسجد» در استان البرز برگزار می شود
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۶
مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات استان البرز از برگزاری ویژه برنامه روزجهانی مسجد در شهرستان کرج خبرداد و گفت: این آئین معنوی در 1 شهریور ماه جاری در کانون شهید سبحانی این شهرستان برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
 
یوسف کولیوند مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات در گفتگو با خبرنگار شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا ) با اشاره به برنامه هایی که در روز مساجد در سطح کشور و استان البرز برگزار می شود، اظهار داشت: بسیج مساجد استان البرز در روز دوشنبه 1 شهریور ماه ویژه برنامه ای در سطح استان با حضور مسئولین استان البرز، بسیجیان و عموم مردم در سالن شهدای کانون شهید سبحانی برگزار می کند.

وی در خصوص برنامه این روز تصریح کرد: در این مراسم سخنرانان علاوه به تبیین نقش و کارکرد های مساجد و بسیج مساجد به بیان دلایل دشمنی، دشمنان اسلام با مسجد و تشریح جنایت های رژیم صهیونیستی در برخورد با مسلمانان و همیچنین نقش پایگاه های مقاومت مساجد به عنوان یکی از ارکان بسیج و ایجاد همفکری و همدلی بیشتر بین دست اندرکاران بسیج و مسجد و تقویت برنامه های بسیج می پردازد.

کولیوند با اشاره به اینکه در حاشیه این مراسم برنامه هایی با عنوان جشواره فرهنگ های مساجد برگزار می شود، گفت: این برنامه شامل مساجدی خواهد بود که ارکان آن بیشترین هماهنگی و هم افرایی را در رشد تعالی مسجد داشته باشند که از جمله جذب جوانان به نماز، انجام کارهای فرهنگی، مشارکت در امور عام المنفعه، تهیه جهیزیه و کمک به ایتام و غیره می شود، که از مساجد برتر و برترین ها که در مسجد حضور دارند تقدیر می شود.

مسئول بسیج مساجد و محلات استان البرز با بیان اینکه در روز مساجد برنامه ای در جهت تعامل بین مساجد و پایگاه ها در سطح حوزه ها برگزار می شود، خاطر نشان کرد: این برنامه دو نوبت در سال است که این نوبت در روز بسیج مساجد و محلات برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 9337