نظر
۴
۳
 
گزارش میدانی از
راهپیمایی 22 بهمن در کرج
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۷
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز(اسنا) از کرج مردم همیشه در صحنه و بصیر کرج و استان البرز از ساعت نه وسی صبح از دو مسیر شروع به راهپیمای به سمت میدان سپاه(شهیدآجرلو) کرج نمودند.


مسیر اول از سمت میانجاده بود که گروه های مختلف مردم از جمله بسیج مردمی از مناطق مختلف با حضور پرشور و شعور به سمت میدان سپاه در حرکت بودند.


مسیر دوم هم که از سمت میدان کرج بود با حضور مردم مملو از عشق به انقلاب و اسلام بود.نکته قابل توجه هم این بود که بیشتر مسئولین شهری و استانی از سمت مسیر دوم طی طریق می کردند، که در این مسیر خبرنگاران ما توانستند حضور آیت الله حسینی نماینده ولی فقیه در استان ،اعضای شورای شهر کرج،مشاوراستاندار(رضاپور) و سایر مسئولین را به تصویر بکشند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده سما استان البرز در گفتگو اختصاصی با خبرنگاراسنا در مورد نتیجه این حضور پرشور مردم بر تحریم های غرب گفت:"مردم ما همیشه نشان داده اند که روی پای خود ایستاده است و تحریم ها نمی تواند آنها را از رسیدن به اهداف والای خود دور کند."

سید احسان سجادی نیا افزود:"بر اساس صحبت های رهبری قرار نیست ما از مذاکرات با دشمن به جای برسیم اما تجربه خوبی است و مردم ما همیشه نشان داده اند که در صحنه هستند و پای نظام و انقلاب خود ایستاده اند."

حجت الاسلام حمیدی یکی از هزاران نفر از مردم کرج بود که برای اعلام حمایت خود از انقلاب و نظام در این راهپیمایی شرکت کرده بود .

وی در پاسخ به خبرنگار اسنا درمورد میزان حضور مردم گفت:این حضور که از تمام اقشار ملت است،بسیار ستودنی است و نشان دهنده این است که مردم پای نظام هستند و این حضور باعث این می شود که دشمنان ما که چشمانشان به این حرکت ها هست جرات هیچگونه گستاخی نداشته باشند.

وی افزود:این جمعیت فراتر از حزب و دسته و گروه ها هستند واز هر قوم و نژادی برای حمایت از این نظام آماده اند.همه هم آمده بودند.پدران هم پسران خود را آورده بودند تا راهی را که خود به آن اعتقاد داشتند به فرزندانشان هم بیاموزند.گزارش تصویری
کد مطلب: 4747


 
 
 
۱۳۹۲-۱۱-۲۲ ۱۵:۲۷:۵۷
سلام اخوی
خودت خوبی؟
دمت گرم چه توانایی بالایی داری هم تو عکسی هم خودت عکس گرفتی؟
عکس اولی که خودتی زیرشم اسم خودتو زدی (447)
 
۱۳۹۲-۱۲-۰۴ ۲۱:۵۵:۳۳
خسته نباشید (455)
 
۱۳۹۲-۱۲-۰۴ ۲۲:۰۸:۲۸
تو عکس اولی دو تا جوونا آشنا به نظر میرسن (462)
 
۱۳۹۲-۱۲-۰۴ ۲۲:۰۹:۱۲
سید احسان سجادی نیا (463)