۰
 
استاندار البرز:
کاندیداهای انتخابات شورا قانون را ملاک عمل قرار دهند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۰۰
استاندار البرز از کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در این استان خواست تا در فعالیت‌های تبلیغاتی خود قانون را ملاک عمل قرار دهند.
Share/Save/Bookmark
 
اصغر عربیان امروز در کرج و در پاسخ به این پرسش که با شروع تبلیغات انتخابات شوراها فضای سیاسی استان چگونه است؟ گفت: خوشبختانه ما شاهد هستیم که فضای با نشاطی طی هفته‌های اخیر در استان البرز حاکم بوده و این امر پس از آغاز تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و همچنین شوراهای شهر و روستا رونق بیشتری پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: همچنین همکاری و تعامل خوبی میان ستادهای انتخاباتی کاندیداها با هیئت‌های اجرایی و نظارتی و ستاد انتخابات در استان البرز وجود دارد و این امر نوید بخش برگزاری انتخاباتی سالم،‌ قانونمند، مشارکتی و حداکثری در البرز است.

عالی‌ترین مقام اجرایی در استان البرز با اشاره به آغاز زمان تبلیغات انتخابات شوراهای شهر و روستا از ۱۶ خرداد گفت: تا بیست و چهار ساعت پیش از برگزاری انتخابات یعنی هفت صبح ۲۳ خرداد کاندیداهای محترم می‌توانند در چارچوب قانون تبلیغات خود را انجام دهند.

عربیان تاکید کرد: نکته مهم در تبلیغات این است که که همه به قانون پایبند باشیم و هیچ فردی نمی‌تواند فراتر از قانون رفتار کند و به طور قطع نهادهای نظارتی و بازرسی بر عملکرد کاندیداها در دوران تبلیغات انتخاباتی نظارت خواهند داشت.

* نباید با سیاه نمایی دستاوردهای کشور را زیر سوال برد

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی و همچنین پیشرفت‌های استان البرز در ابعاد مختلف اظهار داشت: انتقاد کردن در نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره پذیرفته شده و کسی مانع انتقاد مصلحانه و دلسوزانه نیست.

استاندار البرز افزود: اما نباید از فرصت انتخابات و امکان نقد نقاط ضعف و کاستی‌ها برای تخریب دستاوردها و اقدامات خوب انجام شده در گذشته سوء استفاده کرد.

عربیان تاکید کرد: هدف همه باید سربلندی انقلاب، عزت مردم و توسعه و پیشرفت کشور باشد و باید به گونه‌ای رفتار کنیم که روز ۲۴ خرداد حماسه‌ای بزرگ در حوزه سیاسی خلق کنیم.

وی گفت: خلق حماسه با همدلی و وحدت و ولایت‌مداری و حرکت در چارچوب قانون میسر می‌شود و در این زمینه کاندیداها و ستادهای انتخاباتی آن‌ها نقش مهم و تاثیرگذاری دارند.

استاندار البرز با تاکید بر اینکه شرایط برگزاری انتخابات در این استان فراهم شده است، گفت: به فضل الهی در روز جمعه مردم با بصیرت و انقلابی استان البرز با حضور گسترده در پای صندوق‌های رای بار دیگر به وظیفه خود در قبال انقلاب عمل کرده و ضمن تجدید میثاق با ولایت، پاسخ بدخواهی دشمنان را خواهند داد.
کد مطلب: 2055