۰
 
گودرزی درنشست مسئولين بسيج دانشجويي دانشگاه‌هاي آزاد كشور:
مدیریت جدید دانشگاه آزاد امید را در نیروهای انقلابی ایجاد کرده
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۷
رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: مدیریت جدید این دانشگاه امید را در نیروهای انقلابی ایجاد کرده،بسیج دانشجویی نیز تمام ظرفیت‌های خود را در اختیار مدیریت انقلابی دانشگاه آزاد قرار می‌دهد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، داوود گودرزی، رئیس سازمان بسیج دانشجویی در نشست مسئولين بسيج دانشجويي دانشگاه‌هاي آزاد که امروز در مجتمع فرهنگی ۱۳ آّبان برگزار شد، گفت:این نشست هم اندیشی می‌تواند اولین هم اندیشی بین بسیج دانشجوئی و دانشگاه آزاد باشد و با عنایت دکتر ولایتی این جلسات می‌تواند ادامه یابد. هدف ما از این نشست این بود که بسیج دانشجویی و دانشگاه آزاد به عنوان دو سنگر انقلاب اسلامی در کنار هم باشند و برای انقلاب اسلامی مفید باشد.

 

وی افزود: دانشگاه آزاد مولود انقلاب اسلامی است و از ظرفیت‌های انقلاب اسلامی محسوب می‌شود ولی نقدهایی در سالهای گذشته نسبت به مدیریت این دانشگاه وجود داشته، ما همواره تلاش کردیم نقدهای خود را با روشهای مختلف نسبت به مدیریت دانشگاه ازاد اعلام کنیم.

 

گودرزی ادامه داد: مدیریت جدید این دانشگاه امیدی را در نیروهای انقلابی ایجاد کرده است که امیدواریم تمام ظرفیت‌های این دانشگاه در خدمت انقلاب اسلامی قرار بگیرد. بسیج دانشجویی نیز تمام ظرفیت‌های خود را در اختیار مدیریت انقلابی دانشگاه آزاد قرار می‌دهد.

 

در حال تکمیل............

کد مطلب: 11227