۰
 
نمایش فیلم دوازده در ایالت واشنگتن امریکا
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰
فیلم کوتاه دوازده به کارگردانی امین بسطامی در ایالت واشنگتن امریکاه به نمایش گذاشته شد.
Share/Save/Bookmark
 
امین بسطامی در گفتگو با اسنا با اعلام این خبر، افزود: 80 درصد از فیلم برداری این فیلم کوتاه در تهران و بخشی از آن در شهر کرج انجام شد.

وی با بیان اینکه این اثر در جشنواره شب های سفید سنت پترزبورگ نامزد دریافت بهترین کارگردانی در بخش فیلم کوتاه شده است، گفت: این فیلم قصه یک پسری است که انقدر دروغ میگوید که نه تنها دنیای خودش بلکه کل دنیا را بهم میریزد.

بسطامی با اشاره به اینکه این فیلم در 12 فروردین 97 در واشنگتن امریکا به نمایش در آمده است، خاطرنشان کرد: هدف از تولید این کار به چالش کشیدن قشری است که در جامعه به وجود آمده که دیگر نمیخواهند خودشان باشند و نقاب دیگران را به صورت میزنند و خجالت میکشند از اینکه خودشان باشند و همیشه چه برای دیگران و حتی برای خودشان هم نقاب میزنند نسلی که به خودش هم آگاهانه دروغ میگوید.

وی با بیان اینکه در اینکه یک تصویر معانی و محتوای بسیار زیادتری را منتقل میکند تا یک متن، شکی نیست، تصریح کرد: امروز کشور ما نیازمند و تشنه فرهنگ سازی است و رسانه بیشترین سهم را در زندگی های ما دارد حتی بیشتر از خانواده های ما متاسفانه ، و حتی در خصوصی ترین فضاهای زندگی ما با ما همراه است و تاثیرگذارترین پدیده در سیاست ،هنر ، فرهنگ و باقی امور است.

بسطامی افزود: بنابراین این یک فرصت است باید از این ظرفیت به نحو احسن استفاده شود و امروزه که کشور ما دچار بیماری های فرهنگی شده است باید به گونه ایی کار کرد که بیشترین ارتباط را با مخاطب برقرار کرد که رسانه این ویژگی را به خوبی دارد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 11326