۰
 
برگزاری اجتماع بزرگ عاشورائیان در کرج
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۰
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از برگزاری اجتماع بزرگ عاشورائیان در کرج خبر داد و گفت: این اجتماع روز یکشنبه 17 شهریور ماه مصادف با هشتم محرم در میدان شهدای کرج برگزار می شود.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، علیرضا رحیمی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از برگزاری اجتماع بزرگ عاشورائیان در کرج خبر داد و گفت: این اجتماع با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج و هیأت رزمندگان اسلام ساعت 16 روز یکشنبه 17 شهریور ماه مصادف با هشتم محرم در میدان شهدای کرج برگزار می شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج ضمن دعوت از هیأت های مذهبی کرج در این اجتماع بزرگ بیان کرد: یادواره شهدای مدافع حرم نیز همزمان با هفته دفاع مقدس و دهه سوم محرم برگزار خواهد شد و دبیرخانه این یادواره در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج تشکیل می شود.

وی از برگزاری مراسم شب خاطرات جنگ نیز به عنوان دیگر اقدامات این سازمان در ایام محرم خبر داد و ادامه داد: فرماندهان و رزمندگان اسلام در این مراسم فداکاری های هم سنگران خود روایت می کنند و یاد و خاطره سال های دفاع مقدس از وطن و اسلام را گرامی می دارند.

رحیمی همچنین مطرح کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تابلوهایی را ویژه ایام محرم و شهادت سید و سالار شهیدان تهیه کرده که به هیأت های مذهبی سطح شهر و ارگان های مربوطه اهدا خواهد کرد.

انتهای پیام/س
کد مطلب: 12208