۰
 
پدران و مادران شهدا امروز چراغ راه امت هستند/مجاهدت و فداکاری در حوادث دفاع مقدس و حتی بعد از آن موج می‌زند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۵
جانشین سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: پدران و مادران شهدا امروز چراغ راه امت هستد و آنها همه سرمایه‌های خود را به میدان آوردند تا از دین خدا و آیین رسول خدا پاسداری کنند و خانواده‌ها با تقدیم چندین شهید کاری کردند که خم به ابروی ولی فقیه نیاید.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا )، سردار علی فضلی در مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم مرتضی مسیب زاده که امروز پنجشنبه در مسجد صاحب الزمان حصارک پایین برگزار شد، با اشاره به اینکه پدران و مادران شهدا امروز چراغ راه امت هستد، اظهار داشت: آنها همه سرمایه‌های خود را به میدان آوردند تا از دین خدا و آیین رسول خدا پاسداری کنند و خانواده‌ها با تقدیم چندین شهید کاری کردند که خم به ابروی ولی فقیه نیاید.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مردم برای پاسداری از دین خدا همه سرمایه‌های خود که فرزندانشان بودند را به میدان آوردند، افزود: مجاهدت و فداکاری در حوادث دفاع مقدس و حتی بعد از آن موج می‌زند و قطعنامه 598 بزرگ‌ترین حادثه انقلاب اسلامی است چرا که مردم در حمایت از امام خمینی(ره )همه سرمایه‌های خود را به جبهه آوردند.

وی خاطر نشان کرد: مردم ایران و رزمندگان ایران اسلامی نشان دادند که گوش به امر نائب برحق امام زمان (عج) بودند و انقلاب اسلامی نیز هم‌اکنون برای یاری مظلومان و کمک کردن به آنها تکلیف دارد.

سردار فضلی تصریح کرد: این دشمنان با همکاری با گروه‌های تکفیری به نزدیکی بارگاه ائمه معصومین رسیده بودند و در سوریه تا نزدیکی 100 متری حرم حضرت زینب (س) آمده بودند.

وی در پایان با اشاره به اینکه گفت: امروز شاهد تجمع بسیج جهان اسلام از لبنان، فلسطین، غزه، عراق، ایران، افغانستان و اقصی نقاط جهان و هر نقطه‌ای که قلب‌ها برای اسلامی می‌تپد، هستیم که همانند عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس با اقتدار در برابر مستکبران ایستادند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 9057