۰
 
بایرن مونیخ 7 - بارسلونا 0
آلمان اسپانیا را تحقیر کرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۲۳
Share/Save/Bookmark
آلمان اسپانیا را تحقیر کرد
 

در دومين بازي از دور برگشت نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا، تيم فوتبال بارسلوناي اسپانيا در حالي در ورزشگاه خانگي خود نيوکمپ ميزبان بايرن مونيخ آلمان بود که در بازي رفت و در ورزشگاه آليانز آره‌نا مقابل اين تيم با نتيجه سنگين ۴ بر صفر شکست خورده بود.
اين بازي در حالي برگزار مي‌شد که شب گذشته بورسيا دورتموند موفق شده بود در يک بازي حساس و نفس‌گير با نتيجه ۴ بر ۳ رئال مادريد ديگر نماينده اسپانيا را در مجموع دو بازي رفت و برگشت با شکست مواجه کرده و به فينال اين رقابت‌ها در ومبلي لندن راه يابد.

اين بازي به نوعي دومين تقابل اسپانيايي ـ آلماني در ليگ قهرمانان اروپا محسوب مي‌شد که در اولين تقابل ژرمن‌ها برنده بودند و در اين بازي
نکته جالب توجه در مورد اين بازي نيمکت‌نشيني ليونل مسي ستاره بارسلونا بود که همگان را شگفت‌زده کرد.
نيز با توجه به نتيجه بازي رفت شانس ژرمن‌ها براي صعود به فينال و برگزاري ديداري تمام آلماني بسيار زياد بود.

نکته جالب توجه در مورد اين بازي نيمکت‌نشيني ليونل مسي ستاره بارسلونا بود که همگان را شگفت‌زده کرد.

اين بازي با حملات جسته و گريخته دو تيم در جريان بود و مهم‌ترين و حساس‌ترين صحنه های بازي روي شوت پدرو از خارج محوطه جريمه و موقعیت تک به تک روبن خلق شد که اولی با واکنش زیبای نوير دروازه‌بان بايرن روبه رو شد و دومین موقعیت با بی دقتی روبن از دست رفت. 
در نيمه دوم اين بايرن ميهمان بود که عنان کار را در دست گرفت و موفق شد توسط روبن در دقيقه ۴۸ يک بر صفر پيش افتد و در ادامه با گل به خودي پيکه در دقيقه ۷۲ نتيجه ۲ بر صفر به سود بايرن و ۶ بر صفر در مجموع دو ديدار رفت و برگشت شد.

در دقيقه ۷۶ هم مولر گل سوم بايرن را زد تا بازی با نتيجه ۳ بر صفر به سود بایرن خاتمه یابد.
بدين ترتيب تيم فوتبال بايرن مونيخ با پيروزي ۷ بر صفر در مجموع دو ديدار رفت و برگشت بارسلونا را شکست داد و حريف بورسيا دورتموند در فينال ليگ قهرمانان اروپا که در ورزشگاه ومبلي لندن برگزار مي‌شود، شد تا در ليگ قهرمانان شاهد فينالي تمام آلمانی باشيم.
کد مطلب: 1622