نظر
۱۱
۷
 
هدف،سیبل مقابل..
دروغی بزرگ، در لباس واقعیت..
ندا پورصالح
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۴۳
ملتی که فرهنگ مخصوص نداشته باشند مرده محسوب می شوند..
Share/Save/Bookmark
 
اسنا: حیات بشر همواره با فرهنگ همراه بوده است و ملتی که فرهنگ مخصوصی نداشته باشند مرده محسوب می شوند.در کشور عزیز ما فرهنگ حاکم بر جامعه ، فرهنگی مبتنی بر اسلام می باشد و ریشه تمامی موفقیت های ما در تمامی دوران سخت انقلاب و دفاع مقدس پایبندی کامل به این اعنقادات ارزشمند بوده است
یکی دیگر از حربه های دشمنی که به این باور رسیده است که نمی تواند وجود ائمه را انکار کند نشر تصاویری ساختگی برای زیر سوال بردن حقانیت معصومین علیهم السلام است. 
به تصویر ذیل توجه فرمایید:

شما با دیدن این عکس چه فکری به سراغتان آمد؟ممکنه است عده ای این موضوع را باور کنند و این سوال برایشان پیش آید که این چه امامی می تواند باشد که به یک زبان فقط مسلط است؟این در حالیست که ما میدانیم امامان  دارای علم لدنی هستن. پژوهشکده مهدویت در کتاب «مهدویت، پرسش‌ها و پاسخ‌ها» در این باره می‌نویسد: «بر اساس روایات مربوطه، امام معصوم به همه زبان‌ها آگاه است و با هر کس به زبان خودش سخن می‌گوید؛ مقتضای امامت نیز همین است، ضمن آنکه حضرت مهدی(عج) در زمان غیبت و در تشرفات نیز به زبان شخص مخاطب سخن گفته است؛ زیرا مقتضای ایجاد ارتباط کلامی نیز همین است
حال به این تصویر توجه فرمایید:

الان با دیدن این عکس به چه نتیجه ای رسیدید؟فرض کنید تصویر دوم را نمیدید؟متاسفانه این روزها تصویر سازی های دروغین بسیار زیاد صورت می گیرد که ممکن است افراد زیادی را دچار شک و تردید کند.اما بهتر است ما به عنوان یک مسلمان به راحتی گول فریبکاری های دشمنانی را که در یرایر اعتقادات دینی و اسلامی عاجز مانده اند را نخوریم و هر چیزی را ساده و بدون تحقیق باور نکنیم.
تصویر دستکاری شده زیر مصداق بارزی از این دشمنی‌هاست و ناخودآگاه آیه مبارکه «یُرِیدُونَ أَن یُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ؛ آنها می‏خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند، ولی خدا جز این نمی‏خواهد که نور خود را کامل کند هر چند کافران کراهت داشته باشند.» را به ذهن متبادر می‌کند.
 با ما همراه باشید
کد مطلب: 3585


 
 
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۱ ۲۰:۳۹:۲۸
احسنت به ریز بینی شما باید مکر کافران و منافقان و البته کور دلان برما شود (291)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۰۰:۱۹:۵۱
سلام
این اطلاع رسانی ها قطعا تاثیر گذار هستند (292)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۰۱:۵۳:۴۹
خب ما باید چه جوری حقیقت و دروغو از هم تشخیص بدهیم؟ (294)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۱۲:۵۹:۱۷
سلام خب اینکه تا یه مطلبی را خوندیم قضاوت نکنیم و تصمیم نگیریم و از کسی که فکر میکنیم در مورد اون موضوع می تونه کمکمون کنه راهنمایی بگیریم (295)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۱۴:۰۹:۲۱
حسینی

به نظر من ما فقط باید بامطالعه بیشتر اطلاعاتمان را در مورد دینمان و امامانمان بالا ببریم تا خیلی ساده فریب نخوریم. (297)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۱۸:۴۴:۰۶
خوب بود (298)
 
Austria
۱۳۹۲-۰۶-۲۲ ۱۸:۴۸:۴۵
سلام و تشکر از توجه شما به این موضوع (299)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۳ ۱۴:۵۷:۳۹
سلام نكته جالب و قابل تاملي بود (301)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۳ ۱۵:۰۸:۱۲
متاسفم از انحراف رفتاري كه ايجاد ميكنند (303)
 
۱۳۹۳-۰۲-۳۱ ۱۱:۳۴:۲۳
سلام داداش
ببین
آیا شما جمکران رفتید که این نوشته را ببینید.
من ساکن قم خیابان خاکفرج هستم. همیشه وقتی جمکران می رم به یاد این عکس در سایتها می افتم که بدروغ نوشته شده.
تا حالا این نوشته رو تو جمکران من ندیدم
در این غربت امام زمان این موارد بر غربت و بی کسی آقا اضافه می کند (534)
 
۱۳۹۳-۰۳-۳۱ ۱۵:۱۴:۴۵
سلام مسلمانان باید به اعتقادات خود عمل کنن و کاری به این جریانات نداشته باشند (560)