۰
 
مسئول نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور کرج مطرح کرد:
اجرای برنامه های فرهنگی در محرم برای قشر دانشجو بسیار تاثیر گذار است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۳
ولی الله مرادیان با اشاره به اینکه اجرای برنامه های فرهنگی در محرم برای قشر دانشجو، تاثیر بسزایی دارد، گفت: ما به عنوان معلمان دینی باید اعتقادات دین و شعار های الهی را به نسل جوان خود آموزش دهیم.
Share/Save/Bookmark
 
ولی الله مرادیان نماینده نهاد رهبری دانشگاه پیام نور البرز  واحد کرج در گفتگو با خبرنگار شبکه خبر دانشجویان البرز (اسنا) با اشاره به اینکه  هر سال روزهایی نقطه عطف تاریخ اسلام هستند،اظهار داشت: در تعبیر امام خمینی مناسبت های مذهبی اعم از اعیاد و شهادت ها در انقلاب اسلامی ایام الله بشمار می آیند.

مرادیان با بیان اینکه روز شهادت امام حسین علیه السلام از جمله ایام اللهی است که در تاریخ اسلام داریم، افزود: امام حسین علیه السلام با قیام خود آزادگی را به همه ی جهانیان معرفی کرد.

وی ادامه داد: با زنده نگه داشتن ایام الله میتوان پیام این روزها که اتفاق مهمی در آن رخ داده است را به نسل آینده منتقل کنیم.

مسئول نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور کرج با بیان اینکه  عمل و اعتقاد در کنار هم می باشد، خاطر نشان کرد: جوانان ما با اقامه نماز جماعت ،شعار های دینی و اعزای امام حسین در اصل کار خدایی کرده اند که همه ی این اعمال  همراه با اعتقادات دینی است .

وی ادامه داد: ما به عنوان معلمان دینی باید اعتقادات دین و شعار های الهی را به نسل جوان خود آموزش دهیم.

مرادیان با تاکید بر اینکه برای پرورش جوان ها برنامه هایی که مسئولین فرهنگی در سطح کشور انجام می دهند بسیار تاثیر گذار است، تصریح کرد:  از جمله برنامه های اجرایی اقامه نماز جماعت و شعار های دینی و عزای امام حسین است که در آن به احکام و تفسیر قرآن پرداخته می شود.

وی با بیان اینکه برنامه های فرهنگی در دانشگاه  بسیار بر روی قشر دانشجو و جوان تاثیر گذار است، گفت: این برنامه ها باید در دانشگاه ها تداوم داشته باشد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 9732