۰
 
در صحن علنی شورای شهر کرج تصویب شد؛
مساعدت ۱۶۰ میلیون تومانی شورای شهر کرج برای برگزاری نمایشگاه مواد مخدر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰
در جلسه صحن علنی شورای شهر کرج مصوب شد مساعدت لازم به مبلغ ۱۶۰ میلیون تومان به ستاد مبارزه مواد مخدر استان به سبب برگزاری نمایشگاه مواد مخدر صورت گیرد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، صبح یکشنبه در جلسه صحن علنی شورای شهر کرج، لایحه مساعدت لازم به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال به فرمانداری کرج و مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان به فرمانداری فردیس به موجب اجرایی شدن طرح سرشماری نفوس و مسکن مورد تصویب اعضای شورای شهر کرج قرار نگرفت.

پیرو این مهم محمدصادق باغستانی عضو شورای شهر کرج، اظهار کرد: در بحث سرشماری نفوس و مسکن کشور، استان سمنان عملکرد خوبی را از خود نشان داده است.

وی افزود: عوامل اجرایی شدن این طرح در استان سمنان، دفاتر سرشماری خود را در ایام و مناسبت های مذهبی در مراکز و محل تجمع عزاداران مستقر کردند که نتایج خوبی را به همراه داشته و در بحث هزینه کرد کاهش چشمگیری را شاهد بودند.

عضو شورای شهر کرج تصریح کرد: متاسفانه به سبب عدم مدیریت درست به دنبال هزینه کرد هستیم.

همچین در این جلسه مصوب شد مساعدت لازم به مبلغ ۱۶۰ میلیون تومان به ستاد مبارزه مواد مخدر استان به سبب برگزاری نمایشگاه مواد مخدر صورت گیرد.

مریم قهرمانی صارم، عضو پارلمان شهری کرج، در ادامه این جلسه در تذکری بحث مشکلات مربوط به بیمه تاکسیرانان را مطرح کرد وگفت: باید اقدامی صورت گیرد در شورای چهارم حداقل هزار یا ۲ هزار نفر از تاکسیرانان بیمه شوند،  امامتاسفانه پیگیری لازم در این خصوص انجام نمی شود.

وی با بیان اینکه در بحث حمل و نقل عمومی نیز موفق نبودیم، افزود: در بحث ساماندهی و نظارت کمتر از ۱۰ نفر ناظر وجود دارد که باید این مهم مورد توجه قرار گیرد.

غفور قاسمپور، عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه تاکنون حدود ۱۵ نفر به صورت غیرقانونی تبدیل وضعیت شدند، اظهار کرد: تعداد زیادی از افراد به صورت غیرقانونی در مجموعه شهرداری تبدیل وضعیت شدند.

محمدرضا رضاپور، قائم مقام شهردار کرج در مورد تبدیل وضعیت ها با اشاره به اینکه همه تبدیل وضعیت ها صحیح و بر اساس عدالت و قانون انجام شده، خاطرنشان کرد: به سبب همین مشکلات انجام هرگونه تبدیل وضعیت را در شهرداری کرج متوقف کرده ایم.

مصطفی سعیدی سیرایی، عضو دیگر شورای شهر در تایید صحبت های قاسمپور گفت: تبدیل وضعیت های غیر قانونی انجام شده و در صورت لزوم اسامی افراد نیز ارائه خواهد شد.

وی تاکید کرد: متاسفانه افرادی در سال ۹۲ تبدیل وضعیت شدند که شرایط لازم را نداشته و برخی تبدیل وضعیت نشدند که دارای شرایط لازم بودند، همچنین برخی موارد نیز پس از تاریخ مصوبه شورا مبنی بر عدم قبول تبدیل وضعیت، صورت گرفت.

سعیدی تصریح کرد: این امر در سازمان پارک ها و فضای سبز، پسماند و برخی مناطق شهرداری انجام شده است.
کد مطلب: 10218