۰
 
درخشش دانشجویان دانشگاه فرهنگ و هنر البرز در رویداد استارتاپی تولید محتوای دیجیتال
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۲
رئیس دانشگاه علمی کاربری فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از درخشش دانشجویان دانشگاه فرهنگ و هنر البرز در رویداد استارتاپی تولید محتوای دیجیتال خبر داد.
Share/Save/Bookmark
 
رییس دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در گفتگو با شبکه خبر دانشجویان البرز از درخشش دانشجویان این دانشگاه در رویداد استارت آپی تولید محتوای دیجیتال خبر داد و اظهار داشت: این رویداد استارت از ۲۵ تا ۲۷ در سالن میلاد شهرداری کرج برگزار شد.

ناصر چک نژادیان با بیان اینکه این رویداد با مجوز مرکز شتابدهی نوآوری کشور صورت گرفت، افزود: دانشجویان رشته سینما و انیمیشن مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر البرز از میان 85 ایده جزء 12 ایده برتر و در بین 12 ایده برتر به مقاوم دوم نائل آمدند.

وی به طرح های این دانشجویان اشاره کرد و گفت: طرح سپهر یزدی در مورد رفع معضل مشق نوشتن دانش آموزان دوره ابتدایی است كه اين اپليكيشن با استفاده از سیستم های تشویقی و انگیزشی برای دانش آموزان طراحی می شود که در آن چنانچه دانش آموزان در زمان مشخص و صحیح مشق خود را در محیط اپلیکیشن با تایید سیستم بنویسند ، در هر مرحله اپلیکیشن به آنان سکه هدیه می دهد و با جمع آوری سکه ها می تونند از خدمات به روز اپلیکیشن استفاده کنند .

رئیس دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر البرز، تصریح کرد: هدایای طراحی شده برای دانش آموزان پخش انیمیشن های ایرانی ،کارت رایگان شهر بازی، تخفیف کارت استخر، بازیهای رایانه ای مناسب سن دانش آموزان با فرهنگ ایرانی است .

وی در پایان گفت: سمیه طریقتی، رامبد میرشهابی، مریم آزاد بخت، مروارید ابراهیمی، محمد مهدی ازبهانی، کیوان احمدی، محمد دلاور از دانشجویان رشته سینما و انیمیشن به همراه حسین یزدی ( مسئول تیم ) و تحت نظارت حامد توکل مدیر دپارتمان سینما و تئاتر مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر در این رویداد کارآفرینانه تولید محتوای دیجیتال شرکت نمودند .
کد مطلب: 11325