۰
 
دعوت از وزیر نفت برای حضور در دانشگاه علامه و پاسخگویی به ابهامات دانشجویان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹
بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طی نامه‌ای از وزیر نفت برای حضور در این دانشگاه و پاسخگویی به ابهامات دانشجویان در خصوص عملکرد این وزارتخانه دعوت کرد.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی طی نامه‌ای از وزیر نفت برای حضور در این دانشگاه و پاسخگویی به ابهامات دانشجویان در خصوص عملکرد این وزارتخانه دعوت کرد.

متن این نامه که با امضای
ایمان کرمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی به وزیر نفت نوشته شده، به شرح زیر است:

« جناب آقای زنگنه؛ وزیر محترم نفت

با سلام

همان گونه که مستحضر هستید با توجه به تحریم‌های ظالمانه دشمنان ملت ایران، فروش نفت با مشکلاتی مواجه شده، اما به نظر می‌رسد وزارتخانه متبوع شما از همه راه‌های پیش رو برای حل این مشکل استفاده نمی‌کند و در برخی موارد قصور و تقصیر‌هایی وجود دارد.

به اطلاع می‌رساند بسیج دانشجویی مدت هاست با تشکیل کارگروه‌های شناخت و حل مسئله به این موضوع پرداخته و سوالات و ابهاماتی به عملکرد وزارت نفت دارد که از جمله آن‌ها نقص در سیاست‌های فروش و استفاده از ظرفیت بورس نفت و سرمایه گذاری‌های داخلی با توجه به نقدینگی فراوان در کشور برای ساخت پتروپالایشگاه‌ها است که موجب اشتغال فراوان و توقف هدف دار خام فروشی و ورود ارز به کشور می‌شود.

با توجه به اینکه اخذ تدابیر هوشمندانه وزارت نفت در بی اثر کردن تحریم‌ها علیه کشور و ارتقای معیشت ملت عزیز جایگاه ویژه‌ای دارد مطالبه گری این موضوع از سوی قشر نخبگانی جامعه از این وزارتخانه از اولویت‌های بسیج دانشجویی است؛ لذا از جنابعالی درخواست می‌شود به منظور پاسخگویی به دانشجویان و دریافت نظرات نخبگان دانشگاهی در بازه زمانی ۱۹ تا ۲۴ خرداد ماه در دانشگاه علامه طباطبایی حضور به عمل رسانید. »

انتهای پیام/س
کد مطلب: 11523