۰
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
بهبود وضعیت معیشتی از مطالبات مجلس دهم از دولت است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰
حجت‌الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنور اظهار داشت: مهم‌ترین مطالبه مقام معظم رهبری بهبود وضع معیشتی و فرهنگی مردم است و برای حل مشکل معیشت مردم وبالا بردن توان زندگی آن‌ها، دستگاه‌های مربوطه باید کار کنند که در مجلس دهم روی همین امر کار می‌شود و از دولت مطالبه می‌کند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز ( اسنا )، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در حاشیه تجمع مدافعان حریم خانواده در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: وضعیت حجاب در دانشگاه ها نسبت به قبل از انقلاب و کشور های دیگر در حال حاضر بهتر است ولی حجاب در دانشگاه ها با آموزه های دینی ما فاصله ی زیادی دارد.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنور، بیان داشت: بانوان زیادی در دانشگاه با حجاب کامل حضور دارند که حجاب برای آنان مانع رشد و ترقی نیست و ترقی آنها از بقیه اقراد بیشتر است.

وی افزود: افرادی هستند که تقید زیادی ندارد ولی باید بر روی آنان کار شود و سبب بهبود وضعیت مطلوب حجاب شد که این امر پویایی تمام دستگاه ها و شروع از زیر ساخت ها را می طلبد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطر نشان کرد:  در مسیر زیر ساخت حجاب و عفاف، نهادهای دانشگاهی از حوزه ریاست تا نهاد مقام معظم رهبری، فرهنگی، دستگاه‌های ذی‌ربط و اساتید باید مروج این امر در دانشگاه‌ها باشند.

وی در پایان گفت: مهم‌ترین مطالبه مقام معظم رهبری بهبود وضع معیشتی و فرهنگی مردم است و برای حل مشکل معیشت مردم وبالا بردن توان زندگی آن‌ها، دستگاه‌های مربوطه باید کار کنند که در مجلس دهم روی همین امر کار می‌شود و از دولت مطالبه می‌کند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 8985