۰
 
مسئول سازمان بسیج رسانه استان البرز:
اعضای فعال بسیج رسانه استان البرزبیمه تکمیلی شدند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۳
اعضای بسیج رسانه استان البرز تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان قرار گرفتند.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا، ابراهیم نوروزی فر مسئول سازمان بسیج رسانه استان البرز با اعلام این خبر اظهارداشت: طبق تفاهم‌ سازمان بسیج رسانه استان البرزبا موسسه تأمین بسیجیان، اعضای فعال بسیج رسانه  تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان قرار گرفتند.

نورووزی فر بر ضرورت توجه و ارایه خدمات به همکاران رسانه های استان تاکید کرد و افزود: این سازمان در راستای کاهش دغدغه همکاران رسانه ای بیمه تکمیلی همکاران را به همت کانون بسیج رسانه شهرستان کرج پیگیری کرده است .

مسئول سازمان بسیج رسانه استان البرز تصریح کرد: در این طرح اعضای بسیج رسانه  خود و خانواده خود را تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار دادند.

نوروزی فر با اشاره به شرایط عضویت در بیمه تکمیلی و استفاده از مزایای خدمات درمانی گفت: هر یک از اعضا با پرداخت مبلغ 84 هزار تومان حق بیمه، از مزایای این بیمه استفاده خواهند کرد.

مسئول سازمان بسیج رسانه البرز بیان کرد: کسانی که تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار بگیرند، مزایای بیمه عمر و حوادث نیز رایگان مشمول آن‌ها می‌شود.

نوروزی فر در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر 327 نفر  از اصحاب رسانه عضو  بسیج رسانه استان البرز هستند و  با محوریت فعالیت در عرصه های مقابله با تهاجم فرهنگی و معضلات اجتماعی و در تحقق منویات رهبری پیشگام هستند..


انتهای پیام/
کد مطلب: 10334