۰
 
دوره سواد رسانه در البرز برگزار می شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۵
رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز با بیان اینکه سواد رسانه لازمه مقابله با جنگ رسانه است، گفت: دوره های سواد رسانه با هدف افزایش آگاهی عموم مردم در البرز برگزار می شود.
Share/Save/Bookmark
 
به گزارش اسنا،ابراهیم نوروزی فر، رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز در گفت و گو با خبرنگار فارس در البرز از برگزاری دوره سواد رسانه ای و فضای مجازی در این استان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه کشور در جنگ رسانه قرار دارد، افزایش آگاهی عموم‌ مردم و مجهز شدن به سواد رسانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز با اشاره به رویکرد این سازمان در سال جاری مبنی بر آموزش و افزایش سطح سواد رسانه ای اصحاب رسانه و خانواده های آن ها افزود: سال گذشته دوره های تخصصی سواد رسانه مختص اصحاب رسانه در فرهنگسرای کوثر کرج برگزار شد.

نوروزی فر بیان کرد: امسال نیز برگزاری این دوره ها به صورت وسیع تر در سطح استان البرز با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج، مجمع امر به معروف و نهی از منکر، سازمان فضای مجازی بسیج، معاونت فرهنگی دادگستری، معاونت اجتماعی، پلیس فتا، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی و سازمان بسیج رسانه استان البرز برگزار می شود.

وی اظهار کرد: بازی و سرگرمی در عصر رسانه - نفوذ ماهواره و شبکه های اجتماعی- فنون تولید و انتشار محتوا - تکنیک های جنگ رسانه ای - رسانه، خانواده و سبک زندگی و نیز فضای مجازی، تهدیدها و فرصت ها از عناوین و مباحث این دوره ها هستند که توسط اساتید مجرب تدریس می شوند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز توضیح داد: این دوره ها در هشت جلسه چهار ساعته از ابتدای تیر ماه تا هفتم شهریور ماه سال جاری با تدریس اساتید مربوطه و سرفصل های از پیش تعیین شده برگزار می شوند و در پایان دوره گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان اعطا می شود.

نوروزی فر عنوان کرد: علاقه مندان تا پایان خرداد ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام از طریق درگاه اینترنتی nam.11072.ir و ارسال نام خود به سامانه پیامکی 10001000300313 اقدام کنند.

انتهای پیام/س
کد مطلب: 11487