۰
 
بوکس نبرد نیست ، هنر عکس العمل است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۵۳
دارنده مدال برنز بوکس آسیا گفت : نباید به بوکس به چشم یک نبرد نگاه شود ، بلکه این ورزش در جای خود یک هنر تمرکزی و نوعی عکس العمل کنترل شده است.
Share/Save/Bookmark
 
مجید حاجی عباسی در حاشیه برگزاری مراسم افتتاحیه مسابقات کشوری بوکس که در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شد در گفتگو با خبرنگار ما گفت : متأسفانه در ایران به این ورزش به صورت رسانه ای پرداخته نشده است تا دید همگان نسبت به این ورزش به شکلی که در حال حاضر است ، نباشد.

وی ادامه داد: این ورزش یک جنگ یا نبرد برای خالی کردن عقده های درونی نیست ، بلکه خالی نمودن انرژی جوانی و پرورش عضلات است که در نهایت ورزشکار را به آرامش درونی وتوانایی همراه با تمرکز می رساند.

وی که ۲۹ سال دارد و در مسابقات ترنومنت آسیایی مقام سوم قهرمانی را از آن خود کرده است این ورزش را از ۱۶ سالگی شروع کرده واکنون به مدت ۴ سال است که در تیم ملی بوکس به رقابت میپردازد.

حاجی عباسی مزین بودن به اخلاق ورزشی و دارا بودن خصلت جوانمردی را در کنار داشتن صبر ، از ملزومات این رشته میداند ومیگوید : کسانی که عصبی هستند وکنترلی بر رفتار خود ندارند نمیتوانند وارد این رشته شوند ولی برای افرادی که میخواهند انرژی جوانی خود را با این ورزش سنگین تخلیه نمایند ، این ورزش رشته خوبی است که باید به صورت کاملأ حرفه ای وزیر نظر مربی انجام شود.

دارنده مدال برنز بوکس آسیا که آرزو دارد ، در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ مدال طلا بدست آورد در پایان از مربیان تیم ملی آقای مقصودی وآقای احمدی قدردانی نمود واز مسئولین خواست تا به استعدادهای این رشته توجه کرده وحمایت های لازم را از آنان بنمایند.

منبع البرز۲۴
کد مطلب: 4348